KULIGI (FOLWARCZNE)
Telegram

Nastał wymarzony czas na kuligi. Przepiękna zima w pełni !!! Do naszych kuligów śnieg nie jest potrzebny. My kuligi organizujemy na powozach kołowych. Folwarczna Ciuchcia z powozami ma swoje zdjęcia w podstronie Galerie Lokomosia.

Proponujemy Wam wyprawy w jurajskie lasy naszą super bajeczną Ciuchcią z przepięknymi powozami…na polanie ognisko z kiełbaskami + dodatki …grzaniec galicyjski. To wszystko za jedyne 35 zł od 1 uczestnika...Cała wyprawa trwa około 1,5 do 2 godzin. Preferowane grupy : do 27 osób lub do 55 osób ( na jednym lub 2 powozach).

Chcecie się dodatkowo bawić ? Tańczyć ? Biesiadować ? U nas jest to możliwe

Proponujemy Wam po kuligu także biesiadę folwarczną w cenie :

1. 50 zł / 1 uczestnik... 2 gorące posiłki (w tym folwarczne pieczonki)... zimna płyta (folwarczne: smalec i kiszone ogórki)... delikatna muzyka taneczna(grupa przywozi swój odtwarzacz i swoje dyskietki z ulubioną muzyką)... Szczegóły można i trzeba uzgodnić telefonicznie. Całość: kulig i biesiada = do 7 godzin)

2. 20 zł / 1 uczestnik... biesiada z zimną płytą (zimna płyta (folwarczne: smalec i kiszone ogórki)... delikatna muzyka taneczna (grupa przywozi swój odtwarzacz i swoje dyskietki z ulubioną muzyką)... Szczegóły można i trzeba uzgodnić telefonicznie. Całość: kulig i biesiada = do 4 godzin)

tel. 605 532 097
Zaprasza folwarczny gospodarz
- Stanisław Kozubek.

Rezerwacją jest wpłata zadatku
w wys. 30 % całych kosztów, na nasze konto bankowe.

KBS / Filia Janów 55 8591 0007 0331 0925 9879 0002
Za nasze usługi wystawiamy rachunki.