WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE


Dużym powodzeniem cieszy się organizowanie tych wieczorów, w Folwarku Zrębice. Najczęściej zamawiane są one w Domku Letniskowym, w którym mieści się 13 miejsc noclegowych, jeśli trzeba więcej noclegów, zamawiany jest także pokój nr 13, z 4 miejscami noclegowymi. Są tu łazienki. Jest aneks kuchenny.

Wynajęcie Domku Letniskowego na taki wieczór to koszt
od 300 zł do 480 zł.

„Wieczór” trwa do 24.oo.

(koszty wynajmu liczone są w zależności od ilości uczestników, zawsze w przeliczeniu na 1 osobę)

Rozpoczęcie – godzina jest ustalana z Gospodarzem każdorazowo, już od 15.oo.

Doba wyjazdowa kończy się o 9.oo.

Przedłużenie pobytu jest możliwe, za każdą godzinę dopłaca się 10 % wartości wynajęcia Domku. Ten fakt uzgodnić trzeba z Gospodarzem, przy zamawianiu imprezy.

Każdorazowo Domek musi być przygotowany dla następnych gości, już na godz.15.oo

Są grupy, które przywożą własne wiktuały na ten wieczór, korzystają z kuchni, gazu, prądu, wody, tworzą ścieki i odpady, także z naczyń jednorazowych. Te sprawy należy każdorazowo omówić z gospodarzem Folwarku. Większość organizatorów zabiera z sobą swoje odpady.

Chęć korzystania z grilla, należy także zgłosić gospodarzowi. Trzeba posiadać własny węgiel drzewny, posprzątać po sobie nie zostawiając śladów po sobie. Naśladujemy Indian.

Są organizatorzy tych wieczorów, gdzie nam zlecają obsługę Gości. Wtedy uzgadnia się MENU biesiadne i jego cenę od 1 osoby – uczestnika. Do tych MENU, jest specjalny link na naszej stronie www.folwark-zrebice.pl . Tam można zapoznać się ze szczegółami.

Są i takie grupy, które zamawiają pełny obiad, w cenie 20 zł/ dla 1 uczestnika. Resztę organizują sobie sami.

Zapraszamy. Stanisław Kozubek – gospodarz Folwarku Zrębice