WIECZORY KAWALERSKIE - PANIEŃSKIE
Folwarczne okolicznościowe Biesiady


Folwark Zrębice – biesiady okolicznościowe kosztują i trwają :
70 zł/1 uczestnik/7 godzin.
Na prośbę organizatora, "wieczór" może być do godziny 00:00, ale tylko w pomieszczeniu zamkniętym i opłata wynosi wówczas 90 zł/1 uczestnik.
Za każdą rozpoczętą godzinę po 00:00 trzeba dopłacić 10 zł - każdy uczestnik.
Każdemu uczestnikowi zabezpieczamy w tej cenie nocleg, do godziny 9:00. Dłuższy nocleg, po 9:00 ale nie dłużej niż do 12:00 - 35 zł do dopłaty, od każdej osoby.

Wieczory „Kawalerskie”, wieczory „Panieńskie” mogą trwać od 15:00 do 22:00 = 7 godzin.

W agroturystyce śpią wtedy także inni goście...w tym zagraniczni pracownicy. Od 22:00 rozpoczyna się cisza nocna i tego wymagamy i za to odpowiadamy.
Wieczory odbywają się tylko w specjalnych salach, na te uroczystości przygotowane. Ma to miejsce po godzinie 22:00 w sali biesiadnej, w stołówce, w suterenach, gdzie jest centralne ogrzewanie.

Doba wyjazdowa kończy się o 9:00 rano.


Grile dostajecie czyste i czyste oddajecie, dla następnych gości.
Kończąc "wieczór" gasimy oświetlenie w sali i na zewnątrz.

Sposób wyliczania całych kosztów: ilość uczestników w „Wieczorze” x 70 zł lub 90 zł. Wybrana kwota zależy od ilości uczestników, do której godziny w nocy biesiadowano, o której wyjechano z Folwarku, ile pozostawiono odpadów nie sortowanych (Waszych odpadów), czy korzystano z folwarcznych grillów,czy były stłuczki w szkle i porcelanie itp, czy korzystano z folwarcznych nakryć stołowych, szkła, tac i naczyń kuchennych.
Folwark nigdy nie serwuje alkoholu swoim gościom. Nie mamy na to koncesji - pozwolenia.

Zapraszamy. Stanisław Kozubek – gospodarz Folwarku Zrębice